Řevnické dvojice 2009

Řevnice, 23.5.2009, 78 účastníků

Dva turnaje, děti a amatéři - průměr ELO do 1350, profesionálové - neomezené
ve všech kategoriích na druhé šachovnici povinně dítě nar. 1993 nebo ml., v kategorii děti totéž i na první
rapid, 7 kol 2x25 min.

FOTKY

výsledky 2008 výsledky 2007 výsledky 2006 výsledky 2005 výsledky 2004
Propozice 2009

Podrobné výsledky na chess-results.com:

Děti a Amatéři Profesionálové

Výsledky turnaje dětí a amatérů

D - kategorie dětí, A - kategorie amatérů, M - kategorie mladších dvojic (průměrný věk dvojice do dvanácti let, nebo člen do deseti), P - celkové pořadí
"+" - počet výher, "=" - počet remíz, "-" - počet proher
DAMPTýmMísto+=-SkóreBody
1  1Filip - FilipVlašim6101313
2  2Skála - PardubskýMladá Boleslav5111111
3 13Pýchová - ZváraVlašim4301011
4  4Malý - DoubravaLiteň33199
5  5Kozel - ČervenkaSedlčany40388
6 26Boček - MásloZvole32288
 1 7Vyterna - VyternaSedlčany16088
 2 8Voldán - VoldánVlašim32288
7 39Vokoun - VeselýKralupy23287
8 410Vrecion - HaklZdice3137
9  11Cisko - RosenbaumZdice2327
 3 12Tsivos - TsivosŘevnice40378
 4513Mejzlík - DavidVlašim23277
10 614Babouček - CivínZdice31377
11 715Paukert - PaukertŘevnice07077
 5 16Sadil - SadilSedlčany1517
 6 17Albrecht - GabrielMladá Boleslav22366
12 818Veselý - SmolíkKralupy14266
13 919Zmátlík - VojtaMladá Boleslav22366
14  20Křížová - SpilkaSedlčany22366
15  21Šťastný - DercoŘevnice2236
16  22Hučík - ŠkrabánekNymburk1335
17  23Malý - SotlLiteň1335
 71024Hanzlík - HanzlíkŘevnice21455
18 1125Havelka - RosenbaumováLiteň/Zdice12444
19  26Harčárová - ProkopZdice00700

Výsledky turnaje profesionálů

P - celkové pořadí, M - mladší profíci (člen dvojice do dvanácti let)
"+" - počet výher, "=" - počet remíz, "-" - počet proher
PMTýmMísto+=-SkóreBody
1 Mejzlík - ZváraVlašim70012˝14
21Kalivoda - BodickýPříbram5111011
3 Stluka - HochmanPříbram4129
42Havelka - PýchaSedlčany/Vlašim2418
5 Pospíšil - KrejčíŘíčany31387
6 Ulrich - NedomaMladá Boleslav23277
7 Šembera - StárekŘíčany2145
83Starýchfojtů - StarýchfojtůŘevnice1335
9 Rosenbaumová - RosenbaumováZdice03463
10 Zolman - ZolmanBrandýs n.L.1244
114Plášek - PlášekPraha0434
12 Tesař - JelínekNymburk20554
135Seiner - VondraKralupy03453